Haber

Kahramanmaraş’ta derbi öncesi dostluk görüntüleri

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbi karşılaşma öncesi her iki takımın taraftarları dostluk mesajları verdi.

Spor Toto Üstün Lig’in 18. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray karşı karşıya gelecek. Oynanacak derbi karşılaşması öncesi her iki takımın taraftarları da sokağa inerek takımlarına takviyelerini iletirken, centilmen taraftarlar da ebedi rekabetin sahada olduğunu ve ebedi dostluklarının daim olduğunu belirtti.

Ebedi rekabetin sadece sahada kaldığını söyleyen Galatasaraylı Ömer Faruk Kültür, “Galatasaraylı olarak derbi öncesi Fenerbahçe’ye başarılar diliyorum. Her şeyden önce dostluk ve kardeşliğin kazanmasını istiyorum. Futbol kardeşlik demektir. ve dostluk.Umarım bu maç çekişmesiz geçer.Derbi Tahminim 2-0 Galatasaray lehine ama Fair Play’in her şeyin önünde olmasını diliyorum” dedi.

Fenerbahçeli Fahri Çetin, “Edebi dostluk bitmeyen bir rekabettir. İnşallah bir derbi daha biter, kimsenin canı yanmaz, canı yanmaz. Derbi kardeşlik, dostluk olduğu kadar sonsuz rekabettir. Benim tahminim 6-1 Fenerbahçe.”

Derbi saatini beklediklerini söyleyen ve omuz omuza çocukluk arkadaşları olduklarını söyleyen Gökhan Şıkıntım ve Hasan Çetin, “Ebedi rekabetin sadece onlarda kaldığı inancıyla herkese keyifli bir sezon diliyoruz. saha ve ebedi dostluğumuz daimdir. Bu dostluğun uzun yıllar devam etmesini diliyoruz” dedi. – KAHRAMANMARAŞ

bayramichaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu